fbpx
Понуда: C10521
VIN / ШИФРА: 011535

Opel Astra 1.6CDTI 136HP INNOVATION [AUTOMATIC] ПРОДАДЕНО

Модел, Тип на каросерија:
Opel Astra 1.6CDTI 136HP INNOVATION [AUTOMATIC], Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 136HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

» Android Auto
» Apple CarPlay
» Front Assist [info]
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU