fbpx
Понуда: C10771
VIN / ШИФРА: 312995

Opel Corsa 1.3CDTi 75HP [ТОВАРНА]

5,900€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Corsa 1.3CDTi 75HP [ТОВАРНА], Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1300 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ ***
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија