fbpx
Понуда: C9596
VIN / ШИФРА: 054888

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP EcoFLEX BUSINESS

10,400€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia 1.6CDTI 136HP EcoFLEX BUSINESS, Караван
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија