fbpx
Понуда: C10792
VIN / ШИФРА: 075369

Opel Insignia 2.0CDTI 140HP ecoFLEX COSMO

11,900€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia 2.0CDTI 140HP ecoFLEX COSMO, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Blind Spot Monitor[info]
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија