fbpx
Понуда: C10586
VIN / ШИФРА: 110494

Opel Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP

15,300€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia GRAND SPORT 1.6CDTi 136HP, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Android Auto
» Apple CarPlay
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија