fbpx
Понуда: C9795
VIN / ШИФРА: 014334

Opel Insignia SPORTS TOURER 2.0CDTI 170HP

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia SPORTS TOURER 2.0CDTI 170HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија