fbpx
Понуда: C9614
VIN / ШИФРА: 004861

Opel Insignia SPORTS TOURER 1.6CDTI 136HP SELECTIVE ПРОДАДЕНО

9,500€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia SPORTS TOURER 1.6CDTI 136HP SELECTIVE , Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба