fbpx
Понуда: C10130
VIN / ШИФРА: 018687

Opel Insignia SW 2.0CDTi 170HP BUSINESS

15,700€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Insignia SW 2.0CDTi 170HP BUSINESS, Караван
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
105 000 km

Информации за возилото

» Android Auto
» Apple CarPlay
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Камера за Сообраќајни знаци
ABS
Airbag
Cruise Control
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01.2018

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија