Понуда: C10879
VIN / ШИФРА: 008764

Opel Vivaro 1.6CDTi 116HP

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Vivaro 1.6CDTi 116HP, Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
260 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија