fbpx
Понуда: C9744
VIN / ШИФРА: 005268

Peugeot 2008 ACTIVE 1.6HDI 75HP

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 2008 ACTIVE 1.6HDI 75HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија