Понуда: C9939
VIN / ШИФРА: 107705

Peugeot 2008 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 100HP ПРОДАДЕНО

11,400€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 2008 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 100HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба