fbpx
Понуда: C9838
VIN / ШИФРА: 063812

Peugeot 2008 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 75HP

10,700€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 2008 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 75HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија