fbpx
Понуда: C9627
VIN / ШИФРА: 192113

Peugeot 2008 ACTIVE CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 2008 ACTIVE CROSSOVER 1.6 BlueHDI 100HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија