Понуда: C8910
VIN / ШИФРА: P20814

Peugeot 208 1.4HDI 70HP ПРОДАДЕНО

6,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 208 1.4HDI 70HP , Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купено ново од ауто чајка
Прв Сопственик
2 клуча
Сервисна книшка
Регистрација и зелен картон до 11.2020