fbpx
Понуда: C9611
VIN / ШИФРА: 228967

Peugeot 208 1.6 BlueHDI 100HP [ ТОВАРНО ]

6,700€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 208 1.6 BlueHDI 100HP [ ТОВАРНО ], Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Клима Уред
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** Цената е со вклучен ДДВ

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија