fbpx
Понуда: C10698
VIN / ШИФРА: 258767

Peugeot 308 1.6HDI 100HP SOCIETE PREMIUM PACK

9,600€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 308 1.6HDI 100HP SOCIETE PREMIUM PACK, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија