fbpx
Понуда: C10826
VIN / ШИФРА: 194545

Peugeot 308 SW 1.6 BlueHDi 100HP ACTIVE

8,800€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 308 SW 1.6 BlueHDi 100HP ACTIVE, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија