Понуда: C10182
VIN / ШИФРА: 005936

Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија