fbpx
Понуда: C8080
VIN / ШИФРА: 021835

Peugeot 508 1.6HDI 115HP BUSINESS LINE ПРОДАДЕНО

10,600€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 1.6HDI 115HP BUSINESS LINE, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба