fbpx
Понуда: C9841
VIN / ШИФРА: 052153

Peugeot 508 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP AUTOMATIC

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP AUTOMATIC , Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Side Assist
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија