Понуда: C10971
VIN / ШИФРА: 223984

Peugeot 508 GT 1.5BlueHDI 130HP ALLURE

28,600€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 GT 1.5BlueHDI 130HP ALLURE, Седан
Произведено:
2019
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 130HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Android Auto
» Apple CarPlay
» Blind Spot Monitor[info]
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8)

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2019

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија