fbpx
Понуда: C10225
VIN / ШИФРА: 005437

Peugeot 508 STATION WAGON 1.6 E-HDi 115HP BUSINESS

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 STATION WAGON 1.6 E-HDi 115HP BUSINESS, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 02.2015

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија