fbpx
Понуда: C10710
VIN / ШИФРА: 046397

Peugeot 508 STATIONWAGON 1.6HDI 120HP ACTIVE

10,600€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 STATIONWAGON 1.6HDI 120HP ACTIVE, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија