Понуда: C10974
VIN / ШИФРА: 036900

Peugeot 508 SW RXH 2.0HDI 180HP ПРОДАДЕНО

13,700€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot 508 SW RXH 2.0HDI 180HP, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 180HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Масажер во седишта
» Меморија на Седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU