Понуда: C10962
VIN / ШИФРА: 432947

Peugeot Boxer 2.2HDI 110HP ПРОДАДЕНО

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot Boxer 2.2HDI 110HP, Комбе
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
4
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Multimedia Input
Radio / CD
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU