Понуда: C10959
VIN / ШИФРА: 058341

Peugeot Expert 2.0HDI 125HP

9,450€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot Expert 2.0HDI 125HP, Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 125HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
4
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации

ℹ️. ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија