Понуда: C11190
VIN / ШИФРА: 059456

Peugeot Expert 2.0HDI 128HP ПРОДАДЕНО

9,650€
Модел, Тип на каросерија:
Peugeot Expert 2.0HDI 128HP, Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 128HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
4
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU