Понуда: C10142
VIN / ШИФРА: 41777

Porsche Cayenne 3.0TDI 250HP ПРОДАДЕНО

53,600€
Модел, Тип на каросерија:
Porsche Cayenne 3.0TDI 250HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 250HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Вентилација во седишта
» Меморија на Седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба