fbpx
Понуда: C10076
VIN / ШИФРА: 253801

Renault Captur CROSSOVER 1.5dCI 90HP

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur CROSSOVER 1.5dCI 90HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија