fbpx
Понуда: C9981
VIN / ШИФРА: 762159

Renault Captur ENERGY 1.5dCI 90HP

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur ENERGY 1.5dCI 90HP , Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија