Понуда: C8938
VIN / ШИФРА: 972184

Renault Clio 1.5dCi 90HP ECO VAN ПРОДАДЕНО

5,400€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio 1.5dCi 90HP ECO VAN, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации

** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ
ПРОИЗВЕДЕНА 10.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба