fbpx
Понуда: C9717
VIN / ШИФРА: 878576

Renault Clio AIR 1.5dCi 75HP [ТОВАРНО]

6,700€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio AIR 1.5dCi 75HP [ТОВАРНО], Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
115 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2014

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија