fbpx
Понуда: C10737
VIN / ШИФРА: 723443

Renault Clio AIR 1.5DCI 75HP

7,300€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio AIR 1.5DCI 75HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија