Понуда: C10325
VIN / ШИФРА: 972438

Renault Clio AIR 1.5DCI 75HP ENERGY [ ТОВАРНО ]

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio AIR 1.5DCI 75HP ENERGY [ ТОВАРНО ], Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија