fbpx
Понуда: C9957
VIN / ШИФРА: 124504

Renault Clio AIR 1.5dCI 75HP

6,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio AIR 1.5dCI 75HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија