fbpx
Понуда: C10466
VIN / ШИФРА: 548217

Renault Clio ENERGY 1.5DCI 75HP EXPRESSION

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio ENERGY 1.5DCI 75HP EXPRESSION, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» Keyless Entry
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија