fbpx
Понуда: C9822
VIN / ШИФРА: 307800

Renault Clio ENERGY 1.5dCi 90HP ECO²

7,300€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio ENERGY 1.5dCi 90HP ECO², Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија