Понуда: C11187
VIN / ШИФРА: 089194

Renault Clio VAN 1.5DCi 75HP [TOVARNO] ПРОДАДЕНО

6,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio VAN 1.5DCi 75HP [TOVARNO], Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црвена
Врати:
5
Километража:
50 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации

**** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU