fbpx
Понуда: C10289
VIN / ШИФРА: 975872

Renault Espace 1.6DCi 160HP ENERGY INTENS ПРОДАДЕНО

15,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Espace 1.6DCi 160HP ENERGY INTENS, Мини Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 160HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Blind Spot Monitor[info]
» Business Paket
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 04.2016

Увезена од ЕУ
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

FUEL ECONOMY (NEDC)
CITY: 5.1 L/100Km
HIGHWAY: 4.4 L/100Km
COMBINED: 4.7 L/100Km
CO2 EMISSIONS: 123 g/km