Понуда: C10481
VIN / ШИФРА: 013087

Renault Espace CROSSOVER 1.6DCI 130HP ENERGY ZEN [ 7 SEDISTA ]

16,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Espace CROSSOVER 1.6DCI 130HP ENERGY ZEN [ 7 SEDISTA ], Мини Комбе
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија