fbpx
Понуда: C9741
VIN / ШИФРА: 280927

Renault Espace ENERGY 1.6dCi 130HP ПРОДАДЕНО

14,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Espace ENERGY 1.6dCi 130HP, Мини Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба