Понуда: C10515
VIN / ШИФРА: 703300

Renault Espace LIFE 1.6DCi 130HP ECO [ 7 SEDISTA ] ПРОДАДЕНО

15,900€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Espace LIFE 1.6DCi 130HP ECO [ 7 SEDISTA ], Мини Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
125 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Blind Spot Monitor[info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU