fbpx
Понуда: C10725
VIN / ШИФРА: 229149

Renault Grand Scenic 1.5dCi 110HP INTENSE ENERGY

15,700€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Grand Scenic 1.5dCi 110HP INTENSE ENERGY, Мини Комбе
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Blind Spot Monitor[info]
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија