fbpx
Понуда: C9994
VIN / ШИФРА: 121898

Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE

11,200€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Grand Scenic 1.5dCI 110HP LIFE, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Keyless Entry
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05.2014

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија