Понуда: C10124
VIN / ШИФРА: 455852

Renault Grand Scenic ENERGY 1.5dCi 109HP [7 SEDISTA]

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Grand Scenic ENERGY 1.5dCi 109HP [7 SEDISTA], Мини Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија