fbpx
Понуда: C10589
VIN / ШИФРА: 254950

Renault KOLEOS 1.6DCi 130HP ENERGY INTENSE

21,600€
Модел, Тип на каросерија:
Renault KOLEOS 1.6DCi 130HP ENERGY INTENSE, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
95 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Blind Spot Monitor[info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија