Понуда: C9144
VIN / ШИФРА: 968750

Renault Megane 1.5dCi 110HP ENERGY ПРОДАДЕНО

12,300€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Megane 1.5dCi 110HP ENERGY, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба