fbpx
Понуда: C9969
VIN / ШИФРА: 879996

Renault Megane LIFE 1.5dCI 90HP

10,700€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Megane LIFE 1.5dCI 90HP , Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија