Понуда: C10328
VIN / ШИФРА: 082525

Renault Scenic 1.5DCI 110HP [AUTOMATIC]

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Scenic 1.5DCI 110HP [AUTOMATIC], Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија