fbpx
Понуда: C9975
VIN / ШИФРА: 494492

Renault Scenic GRAND ZEN 1.5dCI 110HP

13,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Scenic GRAND ZEN 1.5dCI 110HP, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Bi-Xenon
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија